Dekotrend galeri 016C68AC C4C0 4B62 9407 FC6DC806F3BD

Merhabalar,
Her şey bir duvar boyama ile başladı. 2015 yılında instagram hesabım Dekotrend’i açtığımda herkes gibi sıfır takipçi ile başlayıp yıl 2021 de 945 bin takipçiye ulaşmayı hayal bile etmemiştim.

İlk başlangıç noktam koridorumu maskeleme bandı ile desen yaparak boyadığım duvarım oldu. Duvar paylaşımı İnstagram’da çok beğenildi. Evlerinde değişiklik ve dönüşüm yapmak isteyenlere ilham oldu .Bir çok kişi bu uygulamayı evlerinde kendileri yaptılar bu beni çok mutlu etti .Yardım etmeyi ve hiç tanımadığım insanların hayatlarına dokunmayı sevdiğim için boyamaların ve dönüşümlerin devamı geldi.

Bu gün bir çok kişi yaşam alanlarını benimle birlikte yeniledi ve dönüştürdü .Eskiyen  yada rengini sevmediğimiz mobilyalarımızı atmak yerine boyayarak yenileyebiliriz. Duvarlarımızı seramiklerimizi aksesuarlarımızı dönüştürebiliriz .Biraz cesaret biraz hayal gücü ve doğru teknik bilgilerle evinizi kendiniz güzelleştirmeniz mümkün Instagramda başlayan bu yolculuğumuzu burada da devam ettirmek istedim. Hep birlikte daha nice güzelliklere imza atmak dileğiyle, Sevgiler.

 Tacihan Yongacı

Ürünlerimiz İletişim